1
724 278 192info@4jobs.cz Telefonická podpora
dnes Není v provozu
Stačí si vybrat<br />doprava je zdarma
Stačí si vybrat
doprava je zdarma
Při nákupu nad 1000 Kč Zjistit více
Nákup u nás<br />je vždy výhodný
Nákup u nás
je vždy výhodný
Bonusový program Zjistit více
Z technických důvodů bohužel nebude možné v termínu od 18.12.2023 - 3.1.2024 zpracovávat a expedovat Vaše objednávky Objednávky budou zpracovávány od 4.1.2024
Z technických důvodů bohužel nebude možné v termínu od 18.12.2023 - 3.1.2024 zpracovávat a expedovat Vaše objednávky Objednávky budou zpracovávány od 4.1.2024 Z technických důvodů bohužel nebude možné v termínu od 18.12.2023 - 3.1.2024 zpracovávat a expedovat Vaše objednávky Objednávky budou zpracovávány od 4.1.2024 Zjistit více

Technologie potisků

Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je i potisk či výšivka oděvů Vašim firemním logem.
Níže Vám ve stručnosti přiblížíme nejčastěji používané a námi nabízené technologie. Při zadávání objednávky je důležité vhodně zvolit technologii, dodat náhled loga (nejlépe v digitální podobě), specifikovat barevné provedení, velikost a umístění loga. Na základě těchto informací Vám stanovíme přesnou cenovou kalkulaci.

Sítotisk

technologie potisku, při níž se barva loga protlačuje přes speciální síto upnuté v rámu. Barva se vpíjí přímo do struktury materiálu a stává se tak jeho součástí. Poté je tepelně fixována. Tato technologie se nedá aplikovat na fleece, pletené či zimní zboží, kšiltovky, zdvojené materiály. Výhodou je velký výběr barev, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení. Sítotiskem lze docílit i drobnějších kontur.

Řezaný nylon (flex) a řezaný flock

technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou (hladká) či flockovou (imitace semiše) fólii, kdy po vyřezání a separaci nežádoucího materiálu je tento grafický prvek přenesen za pomocí termolisu na vybraný textil. Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy. Nevýhodou je omezený výběr barev, nelze tvořit extrémně malá loga nebo tenké kontury.

Tištěný flock

technologie, kdy se pomocí elektrického náboje nastřeluje drcená stříž na nános lepidla. Výhodou této technologie je barevná stálost, nevýhodou omezená barevná paleta.

Subliflock

technologie, při niž se používá materál pro přenos na požadovaný textil s jemným chlupem. Nahrazuje řezaný flock v případě, že je požadavek na plnobarevný potisk. Je aplikovatelný na téměř libovolný textilní materiál. Požadovaný motiv nelze přesně opracovat, tudíž pod ním vzniká pravidelný útvar (čtverec, obdélník, trojúhelník), který lze obarvit na požadovaný odstín.Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované a fleece oděvy.

Transfer

v podstatě se jedná o využití principu sítotisku. U této techniky tisku je grafický motiv vytištěn nejprve na speciální přenášecí fólií a z té je prostřednictvím působení tlaku a hlavně tepla přenesen na povrch finálního nosiče. Při požadavku na zvýšenou odolnost vůči mechanickému zatížení se na transferový potisk nanáší vrstva speciálního lepidla. Transferovou technologii potisku není možné aplikovat na pletené, fleece a pogumované oděvy, její výhodou je však možnost využití široké škály barev.

Výšivka

trvalá forma prezentace, kvalitou a životností vysoce převyšuje tiskové technologie. Vyšší cenu naprosto vyrovnají výhody jako jsou stálost, odolnost při praní vysokými teplotami (s vyjímkou bělení a impregnace), odolnost při chemickém čištění.

V případě zájmu o služby potisku nás prosím kontaktujte.

Mám zájem o newsletter

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Upozornění
Zavřít